DOSTAWA NA TERENIE POLSKI

Na terenie całej Polski, niezależnie od miejsca docelowego transport, jest BEZPŁATNY przy jednorazowym zamówieniu powyżej kwoty 3700 PLN netto wybranych produktów. Więcej informacji uzyskacie Państwo u naszych opiekunów Klientów.
Po stronie naszego przewoźnika leży odpowiednie zabezpieczenie towaru folią, kartonem bądź arkuszami płyty pilśniowej oraz spięcie taśmą by uniknąć jakichkolwiek uszkodzeń w trakcie transportu.

Załadunek jest przeprowadzany tak by nie uszkodzić arkuszy oraz innych zamówionych materiałów.
Wyładunek towaru leży po stronie zamawiającego. Samochody, które posiadamy nie są wyposażone w dźwig HDS, ale umożliwiają boczny wyładunek (minimalna szerokość załadowcza – 2,48).

Nie ma możliwości dokonania płatności u kierowcy za złożone zamówienie.
W czas realizacji zamówienia wliczony jest czas dostawy i maksymalnie wynosi 3 tygodnie (liczony od dnia przyjęcia zamówienia do dnia dostarczenia pod wskazany adres), chociaż większość zamówień dostarczana jest w znacznie krótszym terminie.

DOSTAWA NA TERENIE EUROPY

Zapewniamy dostawę sklejki na terenie całej Unii Europejskiej. Koszt transportu to zaledwie 1,2 EUR/KM liczone od granicy Rzeczpospolitej Polski do docelowego miejsca dostawy
( ilość kilometrów naliczana jest przez spedytora, estymacja kosztów następuję w trakcie zamawiania towaru)

 

Rodzaj sklejki Średnia gęstość Ładowność maksymalna wybranych środków transportu
[kg/m3] Samochód 24-tonowy Kontener 20′ Kontener 40′
Brzoza/olcha 640-760 32 m3 16-17 m3 30 m3
Sosna 550-650 32-34 m3
Buk 720-800 30 m3
Z filmami 680-760 32 m3